Kilka słów o gabinecie

W nowej lokalizacji na Czyżynach gabinet funkjonuje od prawie roku. Ilość Pacjentów, którzy w większości są lokalnymi mieszkańcami, ich życzliwe komentarze oraz słowa wsparcia sprawiają, że pragnę jeszcze bardziej rozwijać to miejsce.

Nowoczesne wyposażenie, życzliwa recepcja oraz jakość usług mają sprawić, aby proces rehabilitacji przebiegał w komfortowych warunkach. Obiekt przystosowany jest dla osób z niepełnosprawnością ruchową - nie posiada żadnych schodów oraz wytyczone zostały miejsca do zaparkowania.

Dokładam wszelkich starań, aby gabinet był miejscem w którym znajdą Państwo rozwiązanie swoich problemów bólowych i trudności z funkcjonowaniem. Dzieki bezpośredniemu kontaktowi z wieloma specjalistami w zakresie ortopedii, reumatologii, neurologii, neurochirurgii dążę do jak najlepszej oraz najefektywniejszej terapii.

Uwzględniając Państwa uwagi i propozycje, w najbliższym czasie oferta zostanie poszerzona o możliwość zakupu zaopatrzenia ortopedycznego, specjalistycznych wyrobów medycznych oraz sprzętu do ćwiczeń. Dodatkowo przy sklepie medycznym uruchomiona zostanie wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego.

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://medinov.pl/o-gabinecie#sigProIdd57daca7a1