Szanowni Państwo,

już wkrótce będziemy mieli przyjemność zaprosić Państwa do nowego Sklepu Medyczno-Ortopedycznego na krakowskich Czyżynach. W naszej ofercie znajdą Państwo specjalistyczny sprzęt ortopedyczny, nowoczesny sprzęt rehabilitacyjny oraz wysokiej jakości wyroby medyczne. Po szczegółowe informacje zapraszamy pod adresem e-mail: sklep.medinov@gmail.com oraz na nasz profil na facebooku, gdzie regularnie będziemy dodawać aktualności dotyczące rozwoju naszej Oferty.

Szanowni Państwo,

Wypożyczalnia

 

 

Wychodząc naprzeciw szerokim potrzebom opieki nad pacjentami przewlekle chorymi lub w trakcie pooperacyjnej rekowalescencji już wkrótce będziemy mieli przyjemność zaoferować Państwu wynajem wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego renomowanych producentów oraz niezbędnych akcesoriów do pielęgnacji chorego.

W naszej ofercie znajdą Państwo elektryczne łóżka rehabilitacyjne, materace przeciwodleżynowe, sprzęt ułatwiający poruszanie się oraz wysokiej klasy szyny CPM wspomagajace szybszy powrót do sprawności po zabiegu endoprotezoplastyki.

 

Łóżka rehabilitacyjne

Dobrym rozwiązaniem dla Pacjentów z przejściowymi problemami w poruszaniu się, wymagających opieki, jest wynajem profesjonalnego łóżka, które ułatwia zmianę pozycji i niezbędne zabiegi pielęgnacyjne.

Materace przeciwodleżynowe

Niezbędnym elementem w codziennej opiece nad pacjentem przewlekle leżącym jest odpowiednio dobrany materac przeciwodleżynowy, który zapobiega poważnym w skutkach powikłaniom utrzymywania przymusowej pozycji ciała.

Sprzęt ułatwiający poruszanie się

Jeśli cierpisz na przejściowe lub okresowe problemy z poruszaniem się dobrym rozwiązanie jest wynajem odpowiedniego sprzętu ułatwiającego poruszanie się.

Szyny CPM

We wczesnym okresie pooperacyjnym w obrębie stawów bardzo ważna jest odpowiednio dobrana rehabilitacja oraz zaangażowanie Pacjenta w jej przebieg. Duży wpływ na proces dochodzenia do sprawności sprzed operacji mają samodzielnie wykonywane ćwiczenia z odpowiednio dobranym sprzętem umożliwiającym ruch jedynie w odpowiednim zakresie ruchu w stawie. 

OPINIE

Krzysztof Nowak - ZnanyLekarz.pl
Mapa dojazdu

Jak do nas trafić